NEKONÁ SE!! - 1. zimní hry NOS PČR

Z DŮVODU NEDOSTATEČNÉHO ZÁJMU SE AKCE NEKONÁ!!

 

žené kolegyně a vážení kolegové, členky a členové NOS PČR.

Rád bych vás touto cestou informoval o konání I. zimních her NOS PČR a zároveň Vás pozval k aktivní účasti na těchto hrách.

Akce se koná 26. 1. 2018 ve Skiareálu Herlíkovice-Bubákov v Krkonoších.

Program her:

  • V ranních a dopoledních hodinách obří slalom
  • Po obědě slalom

Na trati budou postaveny branky a časomíra, takže si užijeme společně regulérní lyžařské závody.

Prosím všechny předsedy ZO, aby nominovali za svou ZO min 1 člena + v pořadí 1-3, náhradníky. Uveďte jméno, příjmení, datum narození a OEČ.

Pro kolegy, kteří to mají dále a chtěli by využít nocleh před a po závodě (ze čtvrtka na pátek a z pátku na sobotu), bude ubytování zajištěno v těchto objektech: Trpišov (KŘP Pardubice), Kounov (KŘP Hradec Králové) a Školní zařízení v Opatovicích nad Labem. Kapacita ubytování je 80 lůžek.

NOS PČR jako pořadatel zajistí ubytování, stravu a dopravu z místa ubytování na místo konání závodů. Další náležitosti si zajistí účastník závodu nebo jeho mateřská ZO.

Smyslem akce je pomáhat druhým, proto bude výtěžek ze startovného (ve výši 500,- Kč/os.) předán na charitativní účely.

Kontaktní osoba pro tyto závody je Marek Helienek, tel. 737 804 579, email: marek.helienek@pcr.cz (propustné z internetu).

Více informací Vám bude zasláno následně poté, co nominujete svého zástupce a náhradníky.

Žádáme Vás tímto o co nejrychlejší nominaci Vašeho zástupce, kdy údaje nominovaného (jméno, příjmení, ČOZ, adresa ZO) závazně zašlete na adresu horackova@nosp.cz a to OBRATEM, nejpozději do 18.1.2017 (termín zadán z důvodu nutnosti zajištění ubytování).

 

Marek Helienek